Bilgi Bankası: Proje Çözümleri
Mobil Sadakat Uygulaması
Gönderildi Murat ÜNAL on 02 February 2018 01:42 PM

Özellikler

Neler Sunuyoruz

Kurumsal Mobil Sadakat Uygulaması ile sahadaki ekibiniz ve müşteriler ile mobil etkileşim düzeyinizi arttırarak, satışların artmasına katkı sağlayabilir ve kurumsal sadakat yönetimi uygulayabilirsiniz.

feature

Ödül Ve Puan Yönetimi

 Şirket ve ürün yapınıza uygun olarak ödül ve puan kazandırma yapıları oluşturabilir, mobil olarak saha ekiplerinizin ya da müşterilerinizin kullanımına açabilirsiniz.
 

feature

Kampanya Yönetimi

 Oluşturacağınız dönemsel, ürün gruplarına özel ya da fiyat gruplarına özel kampanyaları anlık olarak yönetebilir, kurallarına siz karar verebilirsiniz.
 
 

feature

Kurum İçi Ve Dışı Rekabet

 Ekipleriniz ya da müşterileriniz arasında rekabet oluşturmaya yardımcı olacak sıralama listeleri yaratabilir,kullanıcıların bir üst sıraya çıkmaları için motivasyon oluşturabilirsiniz.
 

feature

Satış Ve Stok Yönetimi

 Anlık mobil etkileşimler sayesinde satışını hızlandırmak istediğiniz ürün grupları için yeni stratejiler belirleyebilir, stok maliyetlerinizi daha etkin yönetebilirsiniz.
 

feature

Ürün Kataloğu

 Ürün gruplarınıza ait mobil katalog oluşturabilir, hazırda ürün olmasa bile son müşteriye gösterimini mobil uygulama ile sağlar, böylece satış kaçırmazsınız.
 

feature

Yönetim Raporlama

 Düzenlediğiniz tüm kampanya, ödül yönetimi, sıralama listeleri gibi detayları mobil uygulama üzerinde anlık olarak görebilir, oluşan hakedişleri izleyebilirsiniz.
 

Mobil Sadakat Uygulaması

Mobil Sadakat Uygulaması

Günümüzde zorlu rekabet koşulları ve rekabete bağlı olarak artan müşteri beklentileri, firmaları uzun süreli müşteri ilişkileri oluştururken mevcut müşterilerinin bağlılığını da arttırmaya zorlamaktadır. Sadakat yönetimi çözümleri mevcut müşterilerin daha yakından takip edilmesini, daha yakın ilgi gösterilmesini ve markaya duyulan bağlılığın ödüllendirilmesini amaçlar. Müşteri sadakatine katkı sağlayarak uzun dönemde karlılığın ve rekabet gücünün artırılmasına yardımcı olur. Müşterilerinizin davranışlarını belirlenmiş kurallar çerçevesinde ödüllendirerek, müşterilerinizi hedefleriniz doğrultusunda davranmaya ikna eder, beklentileri yönetilebilir hale getirir, satışların artmasına ve doğru stok yönetimine imkan sağlar.

Kurumsal Mobil Sadakat Yönetimi, ödül, puan ve promosyon faaliyetleriyle bayi, şube saha satış ekipleri ve tedarikçi bağlılığının ödüllendirilmesine de imkan vermektedir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(0 oy)
Bu makale yararlı
Bu makale yararlı değil

Yorumlar: (0)
Destek Masası Yazılımı