Logo Flow
Gönderildi Murat ÜNAL on 16 January 2018 10:40 PM

Logo Flow, işlerinizin hızlı, düzenli, kolay ve verimli yönetilmesini sağlamak amacıyla geliştirilen bir iş akış yönetimi çözümüdür.

Logo Flow ile işlerinizi sistematik hale getirerek, girdilerin faydalı çıktılara dönüşmesini sağlayacak iş akışlarının tasarlanmasını, işletilmesini, yönetilmesini ve izlenmesini sağlayabilirsiniz.


İş akışlarınızı ve ihtiyaç duyulan formları, kodlama yapmadan, sürükle / bırak yöntemiyle tasarlayarak etkin zaman yönetimi sağlayabilirsiniz.


İş akış yönetimi çözümü Logo Flow ile atanmış işleri görüntüleyerek, mevcut işler arasında arama yapabilir ve otomatik olarak görev başlatabilirsiniz. İş akış yönetimi için ihtiyaç duyulan bağımsız organizasyon grubu ve hiyerarşi tanımlamaları, yetki devirleri ve vekalet atamaları yaparak insan kaynağınızı doğru yönetebilir, KPI verimliliğini artırabilirsiniz.


Logo Flow ayrıntılı yönetim ekranı ve zaman aşımı kontrolü ile şirketinizdeki iş akış yönetiminin verimliliğini ve atanan görevlerin durumunu anlık olarak izleyebilir, e-posta bildirim özelliği ile  değişikliklerden anında haberdar olabilirsiniz. Mobil uyumlu arayüz sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak işinizi yönetebilirsiniz. İş planlarınızda değişen koşullara uyum sağlamak için güncellemeler yapmanız gerektiğinde, dijital olarak yönettiğiniz iş akışlarınıza anında müdehale edebilirsiniz. Elektronik ortamda işlerinizi yöneterek, işletmenize maliyet avantajı ve esneklik kazandırın.


Logo Flow sayesinde işlerinizi dijital ortama aktardığınızda, işletmenizin kağıt israfını azaltarak çevrenin korunmasına katkı sağlayabilirsiniz.


Kağıt üzerinde yönettiğiniz işlerin kaybolma riski ve güvenlik açığı bulunmaktadır. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu iş akışlarını kolayca elektronik ortama taşıyarak zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayabilir, işlerinizi aksatmadan işletmenizi güvenle yönetebilirsiniz.

 

İş Süreçlerinizin Anlık Kontrolü ile İşletmenizin Verimliliğinizi Artırın


Logo Flow ile;

• İş akış tasarımında form içindeki değerlere bağlı olarak farklı görevlere yönlenebilme,

• Logo çözümlerine kayıt yapma veya kayda ait değerleri görüntüleyebilme işlemlerini yürütebilirsiniz.


İş akışlarınızı tasarlarken, bir akışta yapılan işlem veya veri tabanına yapılan kayıt, başka bir akışa etki edebiliyor. Akışın herhangi bir adımından sonra, atanan işleri parallel olarak çalıştırılabilr veya akışın belirli adımlarında bekleme desteği ile sürecinize müdehale edebilirsiniz. Sistematik olarak tasarladığınız işleriniz için form içinde bir değerin değişmesine bağlı olarak akışın farklı yol almasını sağlayabilirsiniz. Böylece işlerinizi doğru ve verimli yönetirsiniz.


Logo Flow web arayüzü ile kullanıcıların yetkilendirmelerine bağlı olarak, iş akışı başlatmalarına veya devam ettirmelerine izin verilir ve e-posta desteği ile, kullanıcılar kendilerine atanmış işlerden anlık olarak haberdar olabilir. Ayrıca, yetki ataması yapılmış kullanıcılar, işlerinizin tamamlanma, devam etme veya zaman aşımına uğrama durumlarını takip edebilir. Böylece iş süreçlerinizde zaman ve insan kaynağınızın doğru ve verimli yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

İşinizi Sistematik Hale Getirerek İşletmenizi ve İnsan Kaynağınızı Doğru Yönetin!

• Standart İş Operasyonları ve Süreç Yönetimi

• Kaliteli ve Hızlı Bilgi Paylaşımı

• Form Akış Onay ve Takip Sistemi

• Zamanlanmış Görev Yönetimi

• Web Tabanlı Kullanım

• İş Yapma Hızında Artış

• Takım Çalışması Etkinliğinde Artış

• Zaman ve Plan Yönetimi Veriminde Artış

• Logo Çözümleri ile Entegre İş Akış YönetimiHızlı Kullanım

Hızlı Kullanım

İş akışında yer alacak formları, kullanıcı/yetki tanımlamalarını ve sürece ait tüm düzenlemeleri tek bir ekrandan hızla yapabilirsiniz. 
Mobil Uyumlu


Mobil Uyumlu

Mobil uyumlu arayüzleri sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak kullanabileceğiniz Logo Flow, iş akışınızı her yerden yönetebilmenizi sağlar. 
Süreç Verimliliği


Süreç Verimliliği

Logo Flow'da yer alan atanmış işleri görüntüleme, mevcut işler içerisinde arama yapabilme ve e-posta ile bildirim özellikleri sayesinde süreç verimliliğinizi artırabilirsiniz. 


Anlık Kontrol İmkanıAnlık Kontrol İmkanı

Logo Flow'un ayrıntılı yönetim ekranı ile şirketinizdeki iş akışlarının durumunu anlık olarak izleyebilir ve yönetebilirsiniz. 

Entegre YapıEntegre Yapı

Logo çözümleri ile entegre çalışan Logo Flow sayesinde hedeflenen verimliliği yakalayar

(0 oy)
Bu makale yararlı
Bu makale yararlı değil

Destek Masası Yazılımı