Logo Tiger HR
Gönderildi Murat ÜNAL on 16 January 2018 10:44 PM

Tiger HR ile artık süreçler online platforma taşınıyor…

İşletmelerin ihtiyaçları değerlendirilerek geliştirilen ve 10 haziran 2015 tarihi itibariyle pazara sunacağımız Logo Tiger HR, küçük ölçekten büyük ölçeğe kadar birçok kurum ve sektörün iş ihtiyacına cevap veriyor. Tiger HR ile artık tüm süreçler online platforma taşınıyor. Böylelikle Tiger HR, internet/intranet üzerinden yüksek performansla kullanılabilen interaktif uygulamaları, hızlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile işlerin eş zamanlı olarak sisteme girilmesini olanaklı kılarak etkin zaman yönetimi sağlıyor.

Modüler yapısı sayesinde, sadece gerekli olan modüller kullanılabiliyor…

Temel modüllü Özlük Yönetimi olan üründe; kullanıcılar, Özlük Yönetimi haricindeki modüllerden dilediklerine, firmalarının ihtiyacına göre, sahip olabiliyor. Bordro hesaplamaları haricinde İnsan Kaynakları departmanının ihtiyaç duyacağı temel fonksiyonlara çözüm sağlayan Tiger HR, Logo Bordro Plus ile belirli noktalarda entegrasyon sağlar.

İş başvuru portalları ile olan entegrasyonlar sayesinde İK trendleri yakından takip ediliyor…

Popüler iş başvuru portallarıyla entegrasyon imkanı sunan Tiger HR ile, adayların en güncel profillerine kolayca erişebiliyor. Ayrıca Tiger HR’ın Çalışan Portalı ve İşe Alım Portalı modülleri sayesinde hem adaylar hem de mevcut çalışanlar ile iletişim artırılarak daha interaktif süreçler sağlanabiliyor.
(0 oy)
Bu makale yararlı
Bu makale yararlı değil

Destek Masası Yazılımı